Ubekendt dansk kunstner 20. årh.: Sommerdag

Varenummer: 6429667
Vurdering: DKK < 1.000

Olie på lærred. Sign. Monogram 1949. 50 x 66 cm.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:18:00