Du er ikke logget ind Følger du en vare, modtager du en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du skal være logget ind for at benytte denne funktion. Log ind
Du følger nu denne vare Du vil modtage en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du kan se alle varer du følger, under Varer jeg følger
Ubekendt 1800-tals kunstner. Mor Sigbritt. Olie på lærred
Vurdering:
1.000
Ubekendt 1800-tals kunstner. Mor Sigbritt. Olie på lærred opklæbet på plade. Usign. 27x25 cm.
06-04-2024 18:49:00