Ubekendt 1800-tals kunstner. Mor Sigbritt. Olie på lærred

Varenummer: 6444759
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt 1800-tals kunstner. Mor Sigbritt. Olie på lærred opklæbet på plade. Usign. 27x25 cm.
Auktionen afsluttes:  06-04-2024 18:49:00