Troels Trier, olie på lærred, motiv m/ køer (cd)

Varenummer: 6446686

Vurdering: DKK < 1.000

Troels Trier (1879-1962). Motiv m/ græssende og hvilende køer, olie på lærred, sign Troels Trier, 51 x 72 cm (60 x 82 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  23-07-2024 17:29:24