Tre vedhæng og to kæder af forgyldt sterlingsølv (5)

Varenummer: 6437714

Vurdering: DKK < 1.000

Tre vedhæng, bestående af hjerte af 14 kt guld, hjerte af forgyldt sterlingsølv samt Dagmar kors af forgyldt sterlingsølv, hertil to lange kæder af forgyldt sterlingsølv L. 80 & 90 cm. Stemplet 925, 585 samt mester bla JAA. Vejl 2090 kr. (5) Fra ophørt smykkeforretning. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Auktionen afsluttes:  25-04-2024 19:54:12