Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Halskæder, vedhæng
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Tre vedhæng med kæder af forgyldt sterlingsølv (3)
Varenummer
:
6448928
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
Tre vedhæng af forgyldt sterlingsølv, bestående af Fresh Water Pearls, Ace of Hearts og Sparkling Hearts hertil kæder af forgyldt sterlingsølv med karabinlås L. 42-45 cm. Stemplet mester Christina samt 925 Vejl. 2197 kr. (3) Fra ophørt smykkeforretning Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her
05-04-2024 18:02:39
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2339828
01-04-2024
20:26:39
400
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image