Tre vedhæng med kæder af forgyldt sterlingsølv (3)

Varenummer: 6448928
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Tre vedhæng af forgyldt sterlingsølv, bestående af Fresh Water Pearls, Ace of Hearts og Sparkling Hearts hertil kæder af forgyldt sterlingsølv med karabinlås L. 42-45 cm. Stemplet mester Christina samt 925 Vejl. 2197 kr. (3) Fra ophørt smykkeforretning Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her
Auktionen afsluttes:  05-04-2024 18:02:39

2339828 01-04-2024 20:26:39 DKK 400