Tre Pentax objektiver. 40mm f/2.8, 15mm f/4 og 70mm f/2.4

Varenummer: 6423131
Hammerslagspris: DKK 2.800
Vurdering: DKK 5.600

Tre Pentax objektiver bestående af:

Pentax HD Pentax-DA 40mm f/2.8 Limited i pose

Pentax HD Pentax-DA 15mm f/4 ED AL i pose mangler dæksel

Pentax-DA 70mm f/2.4 SMC Limited i pose.

Fremstår med minimale/ingen brugsspor, Auktionshuset.com indestår dog ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  14-02-2024 10:33:27

1042713 07-02-2024 21:22:23 DKK 2800