Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Elektronik
Kameraer, fotoudstyr
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Tre Pentax objektiver. 40mm f/2.8, 15mm f/4 og 70mm f/2.4
Varenummer
:
6423131
Hammerslagspris
:
2.800
Vurdering
:
5.600
Tre Pentax objektiver bestående af:
Pentax HD Pentax-DA 40mm f/2.8 Limited i pose
Pentax HD Pentax-DA 15mm f/4 ED AL i pose mangler dæksel
Pentax-DA 70mm f/2.4 SMC Limited i pose.
Fremstår med minimale/ingen brugsspor, Auktionshuset.com indestår dog ikke for funktionaliteten.
14-02-2024 10:33:27
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1042713
07-02-2024
21:22:23
2800
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image