Tre Marguerite halskæder af forgyldt sterlingsølv (3)

Varenummer: 6474497
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000

Tre Marguerite vedhæng Ø 12 mm af forgyldt sterlingsølv med hvid emalje hertil kæder af forgyldt sterlingsølv med karabinlås L. 45 cm. Stemplet mester Christina samt 925 Vejl. 1947 kr. (3 sæt) Fra ophørt smykkeforretning Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her MODELFOTO
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 20:35:00

1162620 10-07-2024 12:41:41 DKK 550