Tre halskæder med vedhæng af forgyldt sterlingsølv (6)

Varenummer: 6425130
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Tre halssmykker af forgyldt sterlingsølv, bestående af vedhæng prydet med sort onyx, vedhæng i form af kors med farvet sten samt vedhæng prydet med perle. Alle med kæder L. 38 til 45 cm. Stemplet mester samt 925.
Vejl 1501 kr. (6)
Fra ophørt smykkeforretning.

Auktionen afsluttes:  30-04-2024 20:11:05

961607 30-04-2024 13:26:52 DKK 350