Tre halskæder med vedhæng af forgyldt sterlingsølv (6)

Varenummer: 6425130

Vurdering: DKK < 1.000

Tre halssmykker af forgyldt sterlingsølv, bestående af vedhæng prydet med sort onyx, vedhæng i form af kors med farvet sten samt vedhæng prydet med perle. Alle med kæder L. 38 til 45 cm. Stemplet mester samt 925.
Vejl 1501 kr. (6)
Fra ophørt smykkeforretning.

Auktionen afsluttes:  22-04-2024 18:19:31