Tre halskæder med vedhæng af 8 kt guld. (3)

Varenummer: 6421526

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000

Tre halskæder af forgyldt sterlingsølv med vedhæng af 8 kt guld. L. ca. 45 cm. Stemplet mester, 333 samt 925. Vejl. i alt: 4120kr. (3) Fra ophørt smykkeforretning.

DKK 1.500
Auktionen afsluttes:  02-05-2024 19:43:05