Tre halskæder af forgyldt sterlingsølv (3)

Varenummer: 6422038
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6439661
Tre halskæder af forgyldt sterlingsølv med karabinlås. Prydet med perler og andre glassten. L. ca. 42 til 55 cm. Stemplet mester samt 925. (3) Vejl. 1550kr.
Fra ophørt smykkeforretning.

Auktionen afsluttes:  13-02-2024 18:45:37

2091730 13-02-2024 18:40:08 DKK 350