Tre armbånd af forgyldt sterlingsølv (3)

Varenummer: 6435567
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Tre armbånd af forgyldt sterlingsølv med karabinlås. Stemplet "925" samt mester. L. 17 cm til 21 cm. (3)
Vejl. pris. 1529 kr.
Fra ophørt smykkeforretning
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:41:37

2091730 13-02-2024 19:35:51 DKK 350