Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Armbånd
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Tre armbånd af forgyldt sterlingsølv (3)
Varenummer
:
6435567
Moms vare
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Tre armbånd af forgyldt sterlingsølv med karabinlås. Stemplet "925" samt mester. L. 17 cm til 21 cm. (3)
Vejl. pris. 1529 kr.
Fra ophørt smykkeforretning
13-02-2024 20:41:37
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2091730
13-02-2024
19:35:51
350
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image