Trævarefabrikken. 14 bogkasser, birketræ

Varenummer: 6474532
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 6.000

Trævarefabrikken. 14 bogkasser af fineret birketræ, front med åbne rum og hylder. fire sokler medfølger. 4 stk. Mål pr. modul H. 70 B. 70 D. 32 cm. 5 stk. Mål pr. modul H. 70 B. 35 D. 32 cm. 5 stk. Mål H. 70 B. 70 D. 20 cm. Fremstår med lettere brugsspor, lettere nuanceforskel, to moduler med mindre huller på bagbeklædning. (14)
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 18:28:00

2322125 13-07-2024 16:06:12 DKK 3000