Toiletbord i nøddetræ

Varenummer: 6473908

Vurdering: DKK 1.500

Toiletbord i fineret nøddetræ. Front med spejlfelt og tre skuffer. 1950'erne. H. 137 B. 88 D. 40 cm. Fremstår med brugsspor.

Auktionen afsluttes:  13-07-2024 16:06:00