To vintage ringe af 14 kt guld (2)
Vurdering:
2.400
To vintage ringe af 14 kt guld prydet med facet slebet citrin og topas, ringstørrelse 57 / 18,25 mm, stemplet mester samt 585.
Vægt 7,6 gram.
Fremstår med alders relaterede brugsspor, herunder skævhed. (2)
06-04-2024 18:12:00