To vedhæng af 8 kt guld med kæder af forgyldt sterlingsølv (4)

Varenummer: 6454593

Næste bud: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000

To vedhæng i form af "livet træ" og hjerte af 8 kt guld, hertil kæder af forgyldt sterlingsølv L. 38 og 45 cm. stemplet mester samt 333 og 925. Vejl. 2700 kr. (4) Fra ophørt smykkeforretning. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

DKK 650
Auktionen afsluttes:  20-07-2024 18:44:45