To vedhæng af 8 kt guld med kæder af forgyldt sterlingsølv (4)

Varenummer: 6436894
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

To vedhæng af 8 kt guld i form af hjerte 8 x 9 mm stemplet mester samt 333 hertil to kæder af forgyldt sterlingsølv L. 70 cm. stemplet 925 samt mester. Vejl 1960 kr. (4) Fra ophørt smykkeforretning. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her
Auktionen afsluttes:  22-06-2024 19:23:25

13762 22-06-2024 11:40:22 DKK 500