To vedhæng af 8 kt guld med kæder af forgyldt sterlingsølv (4)

Varenummer: 6436894

Vurdering: DKK < 1.000

To vedhæng af 8 kt guld i form af hjerte 8 x 9 mm stemplet mester samt 333 hertil to kæder af forgyldt sterlingsølv L. 70 cm. stemplet 925 samt mester. Vejl 1960 kr. (4) Fra ophørt smykkeforretning. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

Auktionen afsluttes:  07-03-2024 20:17:30