To tennisarmbånd af forgyldt sterlingsølv (2)

Varenummer: 6434040
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

To tennisarmbånd af forgyldt sterling bl.a. med karabinlås. Prydet med cubic zirkonia. Stemplet "925" samt mester. L. 17-19cm. (2)
Vejl. pris. 1590 kr
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  28-02-2024 20:49:48

2333638 28-02-2024 20:47:48 DKK 350