To par manchetknapper af forgyldt sterlingsølv (4)

Varenummer: 6427948

Vurdering: DKK < 1.000

To par manchetknapper af forgyldt sterlingsølv. Stemplet "925" samt mester.
Vejl. pris. 2065 kr.
Fra ophørt smykkeforretning.

Auktionen afsluttes:  29-07-2024 19:53:33