To Junghans bordure af messing (2)

Varenummer: 6469681
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.200

To Junghans bordure af messing. ATO med glaskasse 21,5x22x11 cm samt ATO-MAT H 16 cm. Brugsspor. Auktionshuset indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Proveniens Danske Bank.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:49:00