Tina Sonnichsen. Landskabsparti, olie på lærred (cd)
Næste bud:
4.800
Vurdering:
7.000
Tina Sonnichsen (f. 1964). Landskabsparti. Olie på lærred. Sign. TS og på bagsiden sign. TS. 40 x 50 cm (44,5 x 54 cm).
28-07-2024 19:58:00