Vurdering:
8.000
Tina Sonnichsen (f. 1964). Landskabsparti. Olie på lærred. Sign. TS og på bagsiden sign. og dateret TS/05. 50 x 100. (54 x 124 cm).
Hidrører fra privatsamling af moderne kunst.