Tina Sonnichsen. Landskab (cd)

Varenummer: 6415044

Næste bud: DKK 4.200
Vurdering: DKK 8.000

Tina Sonnichsen (f. 1964). Landskabsparti. Olie på lærred. Sign. TS og på bagsiden sign. og dateret TS/05. 50 x 100. (54 x 124 cm).
Hidrører fra privatsamling af moderne kunst.

DKK 4.200
Auktionen afsluttes:  18-04-2024 19:34:00