Thomas Tråsdahl. (1925-2002). Interiør med mor og barn (cd)

Varenummer: 6401605
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Thomas Tråsdahl (1925-2002). Interiør med mor og pige, olie på lærred, sign. Tråsdahl. 60x70 cm. (78x89) cm.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 18:32:53

2349276 11-07-2024 17:51:15 DKK 350