Sven Middelboe. 'Verona' pendel, hvid
Vurdering:
4.000
Sven Middelboe. 'Verona' pendel med lameller af hvidlakeret aluminium. Ø ca. 50 cm. Fremstillet hos Nordisk Solar, målrkat herfra. fremstår med brugsspor, enkelte lette trykmærker og overfladeridser.
11-06-2049 19:17:00