Sven Middelboe. 'Verona' pendel, hvid

Varenummer: 6380630

Sven Middelboe. 'Verona' pendel med lameller af hvidlakeret aluminium. Ø ca. 50 cm. Fremstillet hos Nordisk Solar, målrkat herfra. fremstår med brugsspor, enkelte lette trykmærker og overfladeridser.

Køb nu pris
DKK 3.610