Sven Haugaard, Kolding. Et par moderne manchetter af 14 kt. guld, ca. 1960'erne (2)

Varenummer: 6450278

Næste bud: DKK 4.200
Vurdering: DKK 5.400

Sven Haugaard, Kolding. Et par moderne manchetknapper af 14 kt. guld, stemplet "Sv.H 585", udført ca. 1960'erne. L. ca. 2 cm. Samlet vægt: ca. 11,2 gr. Fremstår med brugsspor. (2)

DKK 4.200
Auktionen afsluttes:  24-04-2024 19:21:54