Susanne Friis Bjørner. Tre ringe af forgyldt sterlingsølv (3)

Varenummer: 6434489
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000

Susanne Friis Bjørner. Tre ringe af forgyldt sterlingsølv prydet med bla. rosenkvarts, ringstørrelse 54,56 og 60. Stemplet 925 samt mester. Vejl 1695 kr. (3)
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  21-02-2024 18:50:16

2319284 14-02-2024 21:50:28 DKK 450