Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Susanne Friis Bjørner. Tre ringe af forgyldt sterlingsølv (3)
Varenummer
:
6434489
Moms vare
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
Susanne Friis Bjørner. Tre ringe af forgyldt sterlingsølv prydet med bla. rosenkvarts, ringstørrelse 54,56 og 60. Stemplet 925 samt mester. Vejl 1695 kr. (3)
Fra ophørt smykkeforretning
Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle
konkursauktionerne her
21-02-2024 18:50:16
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2319284
14-02-2024
21:50:28
450
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image