Stor kommode, mahogni, 1900-tallet begyndelse

Varenummer: 6447003
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000

Stor kommode af fineret mahogni, buet front med fem skuffer med runde greb, svungen stel. 1900-tallet begyndelse. H. 122 B. 103 D. 54 cm. Fremstår med brugsspor. Nøgle medfølger.
Auktionen afsluttes:  04-04-2024 18:59:06

2340435 04-04-2024 18:54:48 DKK 400
349593 02-04-2024 13:08:25 DKK 350