Større samling podier samt reol af krydsfiner samt Ergon TS1 (7+2)

Varenummer: 6428317
Vurdering: DKK 1.500

Større samling podier af fineret og hvidlakeret samt orangelakeret træ bestående af: Fire lave podier, en af orange, tre hvide mål: H. 20 cm. L. 180 cm. D. 60 cm. Tre høje podier hvide mål: H. 40 cm. L. 180 cm. D. 60 cm. Ekstra side medfølger. Bike Parka reol af krydsfiner mål: H. 155 cm. B. 52 cm. D. 26 cm. Fremstår med ridser, mærker og brugsspor.
Ergon TS1 Sit Bone Measuring Tool. Du skal sidde på sædet, og LED-udlæsningen viser din siddeknoglebredde (cm og in). Så du kan får en sadel, der passer perfekt til din anatomi.
H. 46 cm. B. 39,5 cm. D. 42 cm. Kabler medfølger ikke. Ej testet. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med mærker og brugsspor. (7+2)

Denne vare er fra konkursboet efter Ebikecenter.dk
Auktionen afsluttes:  04-04-2024 16:36:19