Større samling podier samt reol af krydsfiner (8+1)

Varenummer: 6428317
Vurdering: DKK 1.000

Større samling podier af fineret og hvidlakeret samt orangelakeret træ bestående af: Fire lave podier, en af orange, tre hvide mål: H. 20 cm. L. 180 cm. D. 60 cm. Tre høje podier hvide mål: H. 40 cm. L. 180 cm. D. 60 cm. Ekstra side medfølger. Bike Parka reol af krydsfiner mål: H. 155 cm. B. 52 cm. D. 26 cm. Fremstår med ridser, mærker og brugsspor. (8+1)

Denne vare er fra konkursboet efter Ebikecenter.dk
Auktionen afsluttes:  10-03-2024 16:37:03