Steen Valde Larsen: 'Waiting man', maleri

Varenummer: 6471477
Vurdering: DKK 3.000

Steen Valde Larsen (f. 1964): 'Waiting man', olie på lærred, sign. Valde Larsen 87, 90 x 110 cm, med ramme 124 x 104 cm.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 11:12:00