Spisebord af mahogni med hollandsk udtræk. 20 årh.

Varenummer: 6470129
Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.200

Spisebord af mahogni med hollandsk udtræk og 2 skuffer i sargen, H. 77 L. 137 B. 95 cm. tillægsplader plader à 63 cm. 20. årh. Alm. brugsspor, ridser på pladen, lakslitage.
Auktionen afsluttes:  19-07-2024 18:59:55