Solitaire diamantring af 14 kt hvid guld prydet med en diamant på ca. 0.35 ct.

Varenummer: 6474295

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.000

Solitaire diamantring af 14 kt hvid guld prydet med en brillantsleben diamant på ca. 0.35 ct. Farve: Cape. Klarhed P1. Ringstr. 53. Stemplet 585 samt mester. Vægt 2,8 g. Fremstår med brugsspor.

DKK 1.600
Auktionen afsluttes:  25-07-2024 19:45:00