Søren Ravn Christensen. Et par bænke, model Convenience (2)

Varenummer: 6411263
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.200

Søren Ravn Christensen. Et par multifunktionel bænke / Entrémøbel udført i massiv eg, lamineret finér, skind og forgyldt messing. H: 45,2 B: 60 D: 38 cm. Udstillingsmodeller med alm. brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes:  04-04-2024 19:02:06

1577355 01-04-2024 07:39:18 DKK 700