Søren Christian Bjulf. Parti fra Christianshavn.

Varenummer: 6471441
Vurdering: DKK 1.000

Søren Christian Bjulf (1890-1958). Parti fra Christianshavn, olie på lærred, sign.S.C. Bjulf. 36 x 43 (51 x 57) cm.
Auktionen afsluttes:  19-07-2024 19:32:55