Smykkesæt af sterlingsølv. (4)

Varenummer: 6474145

Vurdering: DKK < 1.000

Smykkesæt bestående af et anker armlænk udført i sterling sølv. Længde ca. 20 cm. Samt tre ring af sterling sølv. Ring str. 52, 69 og 72. Alle smykker er stemplet 925. Samlet vægt: 37,5 gram. Fremstår med brugsspor. (4)

Auktionen afsluttes:  19-07-2024 18:48:00