Simon Simonsen. Kystparti fra Fænø med hunde løbende i mellemgrunden, 1906

Varenummer: 6467529

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000

Simon Simonsen (1841-1928). Kystparti fra Fænø med hunde løbende i mellemgrunden, olie på lærred, sign. Simon Simonsen 1906, blændrammen betegnet Fænø 1906 Simon Simonsen. 26 x 36,5 cm (34,5 x 44,5 cm).

DKK 2.000
Auktionen afsluttes:  26-07-2024 20:59:00