Sigurd Valdemar Lønholt, CD. Portræt af to piger. Olie på lærred

Varenummer: 6449825
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.400

Sigurd Valdemar Lønholdt (1910-2001), CD. Portræt af to piger fra Ibiza. Olie på lærred. Sign. S.V.L. Mål: 68 x 90 cm. (76 x 96 cm.)
Auktionen afsluttes:  23-04-2024 16:31:36

2324878 23-04-2024 07:29:34 DKK 350