Severin Hansen for Haslev Møbelsnedkeri. Sidebord af teak

Varenummer: 6466865
Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Severin Hansen for Haslev Møbelsnedkeri. Sidebord af fineret teak. H. 51 cm., 47 x 36 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser og mærker.
Auktionen afsluttes:  27-07-2024 18:20:50