Samling ringe af forgyldt sterlingsølv. (8)

Varenummer: 6419774
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK 1.100

Samling ringe af forgyldt sterlingsølv, nogle prydet med perler, cubic zirconia og andre farvesten. Ringstr. 52 til 57. Stemplet mester, ringstr. samt 925. (8)
Fra ophørt smykkeforretning.

Auktionen afsluttes:  13-02-2024 18:51:37

2091730 13-02-2024 18:46:29 DKK 850