Samling ørestikker af sterlingsølv og forgyldt sterlingsølv (12)
Vurdering:
1.100
Samling ørestikker af sterlingsølv og forgyldt sterlingsølv. Stemplet 925. (12)
Fra ophørt smykkeforretning.
25-05-2024 18:59:00