Samling øreringe og ørestikker i sterlingsølv (20)

Varenummer: 6419856

Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.000

Samling øreringe og ørestikker i forgyldt streling og sterlingsølv. Prydet med perler og cubic zirconia. Stemplet 925. (20)
Fra ophørt smykkeforretning.

DKK 800
Auktionen afsluttes:  20-07-2024 18:33:45