Samling military småmøbler af mahogni, 20. årh. (5)

Varenummer: 6474576
Vurdering: DKK 2.000

Samling military småmøbler af mahogni med beslag og greb af messing, bestående; 3 x kommoder, 1 x taburet med sæde betrukket med dybthæftet læder, 1 x skrivepult, H. 111, B. 63, D. 48 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugspræg, ridser og skrammer.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 19:44:00