Samling halskæder og armbånd (4)

Varenummer: 6438113
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

To halskæder med karabinlås i forgyldt sterlingsølv bl.a. fra "Christina" samt matchende armbånd prydet med perler. Hertil armbånd fra "FRANK" med sten. Stemplet "925" samt mester.
Vejl. pris 1500 kr.
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  04-04-2024 18:30:57

654395 02-04-2024 21:03:36 DKK 350