Samling dame og herreur af stål, forgyldt stål og titanium (7)

Varenummer: 6474423
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Samling dame og herreur af stål, forgyldt stål og titanium, med mekanisk og quartz urværk, bla. bestående af: Seiko, Eterna, Certina, m.m. Ø. fra ca. 23 mm til 39 mm. Nyt batteri må påregnes. Fremstår med brugsspor herunder ridser. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten. (7)
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 20:50:00

1847784 05-07-2024 14:57:22 DKK 500