Samling Christina ringe af forgyldt sterlingsølv (5)

Varenummer: 6420217
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.000

Samling Christina ringe af forgyldt sterlingsølv. Ringstr. 51. Stemplet 'Christina', ringstr. samt 925. (5) Fra ophørt smykkeforretning.

Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:47:37

2091730 13-02-2024 20:19:49 DKK 750