Samling asiatiske møbler, 20 årh. (4)

Varenummer: 6436991
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200

Samling asiatiske møbler best. af: et par sideborde af bambus H. 44 L. 60 B. 40 cm., 1 klapstol H. 98 B. 47 Sh. 47 cm samt 1 spejl 79 x 42 cm. Alt med brugsspor (4)
Auktionen afsluttes:  28-02-2024 19:45:24

148689 27-02-2024 14:03:22 DKK 350