Rud Thygesen & Johnny Sørensen, 'Kongeserien', sofabord, bøg.

Varenummer: 6460755

Vurdering: DKK 1.000

Rud Thygesen & Johnny Sørensen, 'Kongeserien', sofabord, fineret ahorn & bøg. Fremstillet hos Botium / Magnus Olesen. H 40 x B. 70 x L. 117 cm. Fremstår med alm. brugsspor.

Auktionen afsluttes:  13-07-2024 16:30:00