Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Halskæder, vedhæng
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Rubin- og brillant- halscollier af 18 kt. guld, i alt ca. 0.45 ct.
Varenummer
:
6420369
Hammerslagspris
:
4.200
Vurdering
:
6.000
Halscollier med integreret hjertevedhæng af 18 kt. guld prydet med 28 små facetslebne rubiner på ca. 0.33 ct. sat i pavé omkranset af 26 mindre klare hvide brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.12 ct. Stemplet 750 samt med italienske Gold Hallmarks. Kæde: L. 44 cm. Vedhæng: L. 1,2 cm. Vægt: ca. 2,9 g. Smykket fremstår med lette brugsspor.
21-02-2024 19:36:08
Showroom:
DK, Vejle, Dandyvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
635020
21-02-2024
19:34:08
4200
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image