Roland Schmitt. Sofabord af glas og aluminium
Næste bud:
5.800
Vurdering:
7.400
Ronald Schmitt, Sofabord, med stel af aluminium, plade af glas. 1960/70erne. H. 48 cm, Ø 110 cm. Fremstår med brugsspor, plade med afslag, ridser og hairlines.
28-07-2024 19:27:00