Roland Schmitt. Sofabord af glas og aluminium

Varenummer: 6385121

Næste bud: DKK 5.800
Vurdering: DKK 7.400

Ronald Schmitt, Sofabord, med stel af aluminium, plade af glas. 1960/70erne. H. 48 cm, Ø 110 cm. Fremstår med brugsspor, plade med afslag, ridser og hairlines.

DKK 5.800
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:34:51