Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ring prydet med facetslebne sten af 9 kt. guld
Varenummer
:
6427040
Hammerslagspris
:
900
Vurdering
:
1.200
Ring af 9 kt. guld prydet med otte facetslebne klare hvide og grønne sten. Stemplet med fransk import Gold Hallmark. Ringstr.: 53/ 16,9. Vægt: ca. 1,9 g. Ringen fremstår med brugsspor.
02-06-2024 20:14:18
Showroom:
DK, Vejle, Dandyvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2287584
01-06-2024
21:28:05
900
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image