Ring prydet med facetslebne sten af 9 kt. guld

Varenummer: 6427040
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 1.200

Ring af 9 kt. guld prydet med otte facetslebne klare hvide og grønne sten. Stemplet med fransk import Gold Hallmark. Ringstr.: 53/ 16,9. Vægt: ca. 1,9 g. Ringen fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  02-06-2024 20:14:18

2287584 01-06-2024 21:28:05 DKK 900