RETUR Sybord samt lille væghængt reol, 1900-tallet (2)
Vurdering:
Sybord m/ nøgle samt lille væghængt reol m/ skydelåger i glas, fineret mahogni m.m., 20. Årh., bord H. 75 cm, B. 51 cm, D. 44 cm & lille væghængt reol H. 73 cm, B. 68 cm, D. 20 cm. Fremstår m/ alm. brugsspor. (2)
30-03-2024 12:36:00