Reolsystem af palisander, 1970'erne (6)

Varenummer: 6473373

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500

Reolsystem af palisander, bestående af tre underdele / skænke samt tre overdele. Mål pr. sektion, H. 176, B. 120, D. 32/48 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.

DKK 1.000
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 18:23:00